Členstvo v organizáciach

ČLENSTVO V ORGANIZÁCIÁCH

Sme členmi profesijných organizácií, ktoré nás nad rámec zákonných povinnosti zaväzujú dodržiavať štandardy a kódexy, ktoré zaisťujú kvalitu a bezpečnosť nákupu.


Asociace pro elektronickou komerci - APEK

APEK je združením podnikateľov a firiem z oblasti e-komercie, ktorí to so svojim biznisom myslí vážne. Členovia APEK s našou pomocou neustále posúvajú svoje podnikanie tým správnym smerom. Vďaka našej podpore majú e-obchodníci v ruke nástroje, ktoré im pomáhajú byť vždy o krok pred konkurenciou. APEK zastupuje e-commerce trh pri komunikácii s médiami a štátnou správou. Svojim členom poskytujeme podporu formou právnych informácií, seminárov, štúdií, networkingu a poradenstvo.

         

 

 

www.apek.cz


 EKOKOM

Spoločnosť EKOKOM zabezpečuje plnenie povinností spätného odberu a zhodnocovania odpadov z obalov. Autorizovaná obalová spoločnosť EKO KOM bola už v roku 1997 založená priemyselnými podnikmi vyrábajúcimi balené tovaru. Táto nezisková akciová spoločnosť vytvorila a efektívne prevádzkuje celorepublikový systém, ktorý zaisťuje triedenie, recykláciu a využitie obalového odpadu na kvalitnej európskej úrovni. Pre celý komplex činností tvoriacich spoločností sa ujal názov "Systém EKO KOM." Tento systém, založený na spolupráci priemyselných podnikov, miest a obcí zaisťuje, aby odpady z použitých obalov boli spotrebiteľom vytriedené, zvezené zberovou technikou, dotriedené a konečne využité ako druhotná surovina alebo prípadne ako zdroj energie.

 

www.ekokom.cz

 


Na vašom súkromí nám záleží

Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.

Povoliť všetkoPodrobné nastavenie