O Nás

Sme špecialistou v obore bezpečnosti práce.

Ponúkame Vám komplexné riešenie pre ochranu zdravia i majetku od zariadení pre prvú pomoc až po protišmykovú úpravu podláh.

V našom eshope nájdete všetky potrebné pomôcky pre vybavenie pracoviska s možnosťou nákupu za veľkoobchodné ceny.

Navyše, vybraný tovar skladom expedujeme do 24 hodín.

Vami objednaný tovar k vám dopravíme čo najskôr na akúkoľvek adresu v rámci Slovenskej republiky.

Spoločnosť VMBal s.r.o. bola založená v polovici roku 2006 transformáciou z fyzickej osoby na osobu právnickú. Fyzická osoba prevádzkovala činnosť v tejto oblasti od roku 2003.

VMBal s.r.o. je česká spoločnosť so sídlom v Ostrave, jej hlavnou činnosťou je ponuka širokého sortimentu výrobkov predovšetkým z oblasti:

Z nášho dobre zásobovaného skladu v Ostrave dodávame tovar  vo veľmi krátkych dodacích lehotách distribútorom, firmám aj domácim zákazníkom na území Slovenska.

Záujemcovia sa môžu na vlastné oči presvedčiť o kvalite nami dodávaného tovaru v našom sklade a vybraný tovar si okamžite odviezť. Našou samozrejmosťou je i zabezpečenie dopravy tovaru na Vami uvedenú adresu v rámci Slovenskej republiky.

Radi vyhovieme Vašim požiadavkám a na vyžiadanie vo veľmi krátkom termíne vypracujeme ponuku na dodanie atypického rozmeru, farebného prevedenia alebo množstva presahujúceho naše aktuálne skladové zásoby.

V tejto oblasti ponúkame komplexné služby od prvotnej konzultácie, vypracovanie ponuky, čo najrýchlejšej dodávky tovaru alebo služieb až po dlhodobý servis a podporu. K dispozícii máme technické aj personálne zázemie, ktoré nám umožňuje poskytovať naše služby na dlhodobo vysokej a trvalej úrovni.

Doprava zdarma

Kategórie
Dôležité odkazy

APEK

VMBAL.sk - všechna práva vyhrazena
Bezpečnost na pracovišti, Prevence, Rohože, Vybavení budov

Opýtajte sa nás

+421 944 233 445
PO-PÁ: 8:00 - 16:00

Napište nám